Lodní motor Mariner F 5M disponuje výbornými jízdními vlastnostmi, nízkými emisemi, malou spotřebou a jednoduchým ovládáním.

Vlastnosti: Výkon: 5HP. Počet válců: 1/123ccm. Rozvod: OHC – 2 ventily. Výfuk: vrtulí. Chlazení: vodou s termostatem. Zapalování: CDI. Startování: ruční. Řazení: Dopředu – Neutrál – Dozadu. Řízení: rukojetí (360). Pozice trimu: 6. Délka nohy: 381mm. Palivová nádrž: externí. Suchá hmotnost: 25kg. Výkon: 5 HP Země původu: Japonsko Výkon (HP): 5. 0 : 20210129. 0.

Motor Mariner F 5M patří mezi nejmenší lodní motory na trhu, představuje jednu z nejlepších voleb v poměru váha a výkon. Vyznačuje se velmi tichým a vyváženým chodem s nízkými emisemi, samozřejmostí je malá spotřeba a vysoká odolnost proti korozi, která zaručuje velmi dlouhou životnost. Mariner F 5M je chlazený vodou a je velmi kvalitně a do detailu vypracován. Motory Mariner f 5 a F3,5 nemají zpáteční chod, ale otáčejí se o 360 ° což je v některých situacích rychlejší a jednodušší. Má nadstandardní výbavu: kontrolka hladiny oleje, externí nádrž na benzin, trhačky, náhradní svíčka, sada nářadí, náhradní startovací šňůra. Tyto motory se vyrábějí v Japonsku.

Mariner F2,5M